Transferwise - najtańsze przelewy zagraniczne

Przelewy zagraniczne gru 14, 2020

Prowizje bankowe przelewów zagranicznych

Banki maja specyficzną, złożoną i najczęściej trudną do zrozumienia politykę prowizyjną. Wysokie prowizje przelewów nie sa rzadkością a raczej regułą.

Kim jest Transferwise

Transferwise to Fintech stworzony w 2011 roku przez dwóch przyjaciół. Obaj mieszkali w Londynie, lecz zarabiali w walutach, które musieli wymieniać na inne. Taavet pracował w Skype i zarabiał w Euro, lecz potrzebował funtów. Kristo zarabiał w funtach, lecz potrzebował Euro do spłaty kredytu mieszkaniowego. Aby nie tracić na przewalutowaniach, obaj sprawdzali sredni kurs walut w serwisie Reuters i wymieniali środki finansowe miedzy soba nic nie tracąc na przewalutowaniach bankowch. Serwis Transferwise wykorzystuje ten mechanizm, który polega na ograniczaniu przelewów pieniężnych miedzy państwami. Ograniczając koszty prowadzenia działalności do minimum Transferwise oferuje jedne z najniższych prowizji.


Najtańsze przelewy zagraniczne

Transferwise oferuje prawdopodobnie najtańsze kursy walut z powodu tego, że fizycznie pieniądze nie są przewalutowywane, tylko przekazywane w obrębie tej samej waluty z kont użytkowników.

Kto korzysta z Transferwise?

Poza naszą redakcją z Transferwise korzysta ponad 9 milionów użytkowników. Śmiało możemy polecić usługi Transferwise, bo oprócz nas korzystają z tego serwisu prawie wszyscy nasi znajomi.

Największe zalety korzystania z Transferwise

Jasna polityka prowizyjna. Przed wysłaniem przelewu widzimy jaką dokładnie kwotę otrzyma odbiorca.

Bardzo dobre opinie klientów na TrustPilot

Zero ukrytych opłat.

Misją Tranferwise – najtańsze przelewy zagraniczne jest przejrzystość w świecie finansów. Pobierają najmniejszą opłatę, jaka jest możliwa i zawsze z góry pokazywane są koszty. Żadnych ukrytych opłat. Żadnych niekorzystnych kursów wymiany. Żadnych niespodzianek.

Dodatkowo jest możliwość posiadania bezpłatnie karty bankomatowej oraz wirtualnych numerów rachunków bankowych. Z tymi usługami Transferwise funkcjonuje niczym bank, wszystkie najważniejsze opcje są dostępne. A może potrzebujesz konta firmowego? Serwis umożliwia prowadzenie konta osoby prywatnej i rachunku firmowego, wystarczy tylko przełączyć się.

Nie masz jeszcze konta Transferwise?

Skorzystaj z naszego prezentu i zaproszenia, pierwsza płatność odbędzie się zupełnie za darmo! Zarejestruj się!

TransferWise Ltd. jest firmą zarejestrowaną w Anglii pod numerem 07209813. Główna siedziba znajduje się w 6th Floor, The Tea Building, 56 Shoreditch High Street, London, E1 6JJ. Jesteśmy Instytucją Pieniądza Elektronicznego nadzorowaną przez FCA (Brytyjska Komisja Nadzoru Finansowego) pod numerem rejestru 900507.

Będziemy wdzięcznie za udostępnienie artykułu:

Tagi

Świetnie! Zostałeś pomyślnie zapisany.
Świetnie! Następnie zakończ płatność, aby uzyskać pełny dostęp.
Witaj z powrotem. Logowanie powiodło się.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do całej zawartości.