Tanie wysyłanie paczek do Polski a koronawirus

Święta gru 13, 2020

Święta Anno Domini 2020 należą do tych bardzo wyjątkowych z powodu pandemii koronawirusa. Cały świat stanął na przysłowiowej głowie. Wiele sklepów jest pozamykana, w niektórych regionach ogłoszono stan klęski (np. Bawaria w Niemczech), konieczność dystansu społecznego oraz obowiazek noszenia maseczek utrudnia robienie maseczek.

Obiążenie firm kurierskich z powodu koronawirusa

Z powodu obostrzeń koronawirusowych i samej pandemii, firmy kurierskie mają duzo wiecej pracy aniżeli przed 2020 rokiem. Dlatego w okresie przedświątecznym należy liczyć się z większymi trudnościami w wysyłaniu paczek, np. z Niemiec do Polski.

Prawdopodobnie najtańsze wysyłanie paczek na święta! DHL, #DPD, #FedEx, #UPS, #InPost, #Poczta https://pracaopiekunka.pl/tanie-wysylanie-paczek-do-polski-a-koronawirus/

Opublikowany przez Pracaopiekunka.pl Niedziela, 13 grudnia 2020

Jakim kurierem wysłać paczkę na Święta?

Polecamy serwis Furgonetka, który od kilkunastu lat oferuje porównanie cen kurierów i wysyłki paczek, także międzynarodowych z wielu sprawdzonych firm kurierskich, np. DHL, DPD, FedEx, UPS, InPost, Poczta, Paczka w Ruchu.

Dlaczego Furgonetka oferuje prawdopodobnie najtańsze wysyłanie paczek?

Serwis ten współpracuje z większością firm kurierskich i zleca wysyłki jako jeden podmiot w ilościach hurtowych. Dlatego ma śmiesznie niskie ceny!

Wyceń paczkę i dokończ zamawianie na stronie Furgonetki!Prosimy o udostępnienie strony:

Tagi

Świetnie! Zostałeś pomyślnie zapisany.
Świetnie! Następnie zakończ płatność, aby uzyskać pełny dostęp.
Witaj z powrotem. Logowanie powiodło się.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do całej zawartości.