Opiekunkę z prawem jazdy do Pflegedienst w Monachium

Pflegedienst sty 05, 2021

Praca-Opieka-Niemcy-Pflegedienst-Monachium

Poszukujemy opiekunki do pracy w niemieckiej firmie z Monachium zajmującej się świadczeniem usług opieki osób starszych.

Wymagania w firmie Pflegedienst

  • prawo jazdy kat. B;
  • min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego;
  • doświadczenie w pracy przy opiece osób starszych;
  • mile widziane zamieszkanie w Monachium lub okolicy.

Obowiązki w firmie Pflegedienst

  • poruszanie się służbowym samochodem po Monachium;
  • wykonywanie usług opiekuńczych (ubieranie/rozbieranie, karmienie, mycie, robienie zakupów, zawożenie na pocztę/sklepu/lekarza itp.).

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy;
  • zatrudnienie w niemieckiej firmie;
  • terminowe płatności wynagrodzeń;
  • świadczenia socjalne zgodne z niemieckimi przepisami.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres aseniore.germany@gmail.com

Aseniore.pl

Tagi

Świetnie! Zostałeś pomyślnie zapisany.
Świetnie! Następnie zakończ płatność, aby uzyskać pełny dostęp.
Witaj z powrotem. Logowanie powiodło się.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do całej zawartości.