Medira – Opiekunka osób starszych Niemcy: Kolonia, Wiesbaden, Monachium, Hamburg do 1600 Euro

Praca Opieka Niemcy gru 14, 2020

Opis stanowiska:

Opiekun sprawuje opiekę nad podopiecznym w jego domu, towarzyszy mu i wspiera w życiu codziennym oraz prowadzi gospodarstwo domowe.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (min. podstawowa)
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • ciepłe i przyjazne usposobienie

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie, nawet 1600 EUR netto (na rękę), wypłacane zawsze terminowo
  • dodatkowa wysoka premia świąteczna
  • legalne zatrudnienie (płacimy składki do ZUS od średniej krajowej, zapewniamy druk A1 i kartę EKUZ)
  • opiekę koordynatorów w Polsce i w Niemczech
  • organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • nagrody uznaniowe za dobre wykonywanie zlecenia, premie za polecenie opiekunki lub klienta
  • wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego, gwarancję czasu wolnego
  • dodatkowe bogate ubezpieczenie podróżne
  • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań Kandydatów
  • elastyczne terminy i zasady wyjazdów, dużo ofert pracy ‘od zaraz’
  • działamy legalnie na podstawie Certyfikatu Agencji Zatrudnienia nr 11300 wydanego przez Marszałka Województwa Śląskiego.
  • szanujemy naszych Kandydatów! Jesteśmy członkiem koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać:

  • pocztą na adres naszej siedziby: Medira, ul. Mielęckiego 10, 40-013 Katowice
  • Napisz SMS: 886 05 4444 – oddzwonimy !
  • Więcej informacji:  tel. (32) 733 2542 (pon-pt 8:00-16:00)
  • www.medira.pl

CV powinno zawierać klauzulę: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medira Pflege Sp. z o.o. sp.k w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.''(ostatnie zdanie klauzuli nie jest obligatoryjne) Dziękujemy za zainteresowanie i nie możemy doczekać się naszego spotkania!
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami w ciągu 7 dni od daty nadesłania CV.

Tagi

Świetnie! Zostałeś pomyślnie zapisany.
Świetnie! Następnie zakończ płatność, aby uzyskać pełny dostęp.
Witaj z powrotem. Logowanie powiodło się.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do całej zawartości.