OPIEKUNKA Z PODSTAWAMI NIEMIECKIEGO DO SAMODZIELNEJ PANI Z NORDHAUSEN

Opis zlecenia
Grupa inwalidzka: - Wiek: lat 93 Data urodzenia: 26.07.1926 Wzrost: 155cm Waga: ok.60 kg
U podopiecznej nie zdiagnozowano żadnej choroby. Jest osoba mobilna, jedynie na zewnątrz porusza się za pomocą balkonika.
Obowiązki:
Prowadzenie domu: gotowanie, robienie zakupów, dbanie o czystość w mieszkaniu, pranie oraz prasowanie

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach oraz spędzanie czasu z podopieczną

Praca w nocy nie powinna występować. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu jednorodzinnym w mieście w którym zamieszkuje 3000 osób. Nie zdiagnozowano żadnej choroby u podopiecznej , natomiast potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach które sprawiają podopiecznej większych trudności. Na co dzień przychodzi dodatkowo pielęgniarka która wiąże bandaże wokół nóg. Do dyspozycji dla opiekunki jest osobny pokój z dostępem do Internetu oraz osoba łazienka.
Wymagania
Szukamy opiekunki z podstawami jezyka niemieckiego.Gotowość do wyjazdu
Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy
Kontakt
DORADCY PERSONALNI:
Agnieszka Blachowska: 517 959 664
Agnieszka Dziczek: 507 025 230