Aseniore – praca dla opiekunki osób starszych w Berlinie 2000 Euro

Praca Opieka Niemcy gru 09, 2020

Praca Pflegedienst Berlin

Aseniore zatrudni opiekunki osób starszych w firmie Pflegedienst w Berlinie. Wymagamy minimum rocznego doświadczenia w opiece, może to być opieka 24-godzinna lub opieka nad członkiem rodziny (niepełnosprawnym lub w wieku podeszłym). Wykształcenie medyczne a tym bardziej anerkenung (uznanie dyplomu) nie są wymagane.

Oczekiwania od Kandydata

Oczekujemy znajomości j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym lub dobrym oraz prawa jazdy, gdyż do dyspozycji pracownika będzie samochód osobowy.

Obowiązki Pracownika

Do obowiązków pracownika będzie należało jeżdżenie samochodem do podopiecznych zamieszkujących w swoich prywatnych domach i świadczenie usług opieki tj. pomoc przy ubieraniu się, higienie osobistej, poruszaniu się, a także robienie podopiecznym zakupów, pranie i sprzątanie domu.

Praca Opieka Berlin

Warunki zatrudnienia opiekunki w Berlinie to umowa z niemieckim pracodawcą. Oferta Praca Opieka Berlin obejmuje wynagrodzenie w pierwszych trzech miesiącach zatrudnienia to 2000 Euro brutto miesięcznie. Czas pracy wynosi 40 godzin tygodniowo. W tygodniu jest 1 lub 2 dni wolnego.

Pracownikowi przysługują wszystkie świadczenia socjalne wynikające z niemieckiej umowy o pracy, w tym Kindergeld.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza dostepnego na stronie https://app.smartsheet.com/b/form/048f3e3d7e164f109a541668e6b487c3?referencja=AS_POPL&oferta=Berlin_Pflegedienst_bez_kwalifikacji

oraz kontakt na telefon: Aseniore +48 510 531 400

Tagi

Świetnie! Zostałeś pomyślnie zapisany.
Świetnie! Następnie zakończ płatność, aby uzyskać pełny dostęp.
Witaj z powrotem. Logowanie powiodło się.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do całej zawartości.