Podopieczny z Bawarii szuka opiekunki z Polski na 2 tygodnie

Praca Opieka Niemcy sty 25, 2021

Osoba starsza z Bawarii szuka zmienniczki od 20.02.2021 na 2-tygodniowe zastępstwo.

Sprawdzone zlecenie, 87-letni Pan z Murnau w Bawarii szuka opiekunki. Niewielka, malowniczo położona miejscowość Murnau leży u podnóża Alp. Codziennie jest możliwość wychodzenia na 3-4 godzinne spacery podczas poobiedniej sjesty podopiecznego. Oczywiście 1 dzień w tygodniu jest całkowicie wolny.

Starszy Pan jest sprawny ruchowo, samodzielny, w bardzo dobrej formie zdrowotnej i fizycznej jak na swój wiek. Poszukuje na zastępstwo opiekunki z dobrą znajomością j. niemieckiego.

Mile widziane prawo-jazdy i dobra umiejętność prowadzenia samochodów. Do dyspozycji opiekunki jest duży, terenowy samochód z automatyczną skrzynią biegów, którym można jeździć na zakupy. Dom położony jest na wzgórzu ze stromym, długim podejściem i poruszanie się samochodem jest bardzo pomocne.

Podopieczny mieszka sam w dużym, wolnostojącym domu z widokiem na wysokie góry. Opiekunka ma całe piętro dla siebie z oddzielną kuchnią, łazienką, salonem.

Do obowiązków opiekunki należy przygotowywanie posiłków wegetariańskich, robienie zakupów, pranie, sprzątanie domu i wożenie 2-3 razy w tygodniu podopiecznego samochodem po okolicznych, górskich szlakach. Sporadycznie są to całodniowe wyjazdy do Austrii lub Szwajcarii.

Wynagrodzenie to 1000 Eur za 2 tygodnie przy dobrej znajomości j. niemieckiego + zwrot kosztów podróży. Test na koronawirusa jest obowiązkowy po ewentualnej akceptacji kandydatury i musi byc wykonany w Polsce przed wyjazdem przez opiekunkę we własnym zakresie.

Kontakt:

Opieka nad 86-cio latkiem w Bawarii u podnóża ALP – Aseniore

Tagi

Świetnie! Zostałeś pomyślnie zapisany.
Świetnie! Następnie zakończ płatność, aby uzyskać pełny dostęp.
Witaj z powrotem. Logowanie powiodło się.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do całej zawartości.